OGŁOSZENIA
2 NIEDZIELA ZWYKŁA - 15.01.2023 ROKU ZBAWIENIA
- Msze święte w niedziele: 00; 9.30; 11.00; 12.30 i 16.00. W tygodniu o godz. 8.00 i 18.00. W sobotę Eucharystia z liturgii dnia: godz. 8.00, i z liturgii niedzielnej: godz. 18.00. Niedzielna modlitwa Żywego Różańca w kościele, o godz. 9.00.
- We wtorek wspomnienie św. Antoniego, opata; we czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; w sobotę św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
- Za tydzień, w niedzielę, na Mszy świętej o godz. 16.00, spotkanie kandydatów do sakramentu Ducha Świętego – bierzmowania. ( sprawdzian modlitwy do Ducha Świętego ).
- Z serca dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.
- Spotkania duszpasterskie – kolęda: Przybysławice, w poniedziałek, 16 stycznia, ulica Krakowska tylko prawa strona w kierunku Krakowa – początek od numeru 111, ul. Na Lipowiec i zakończenie na ul. Krakowskiej numer 121
- We wtorek, 17 stycznia, ulica Pogodna od numeru 23 i ulica Stoczki – planowane zakończenie u Pana W. Dolnickiego.
- We środę 18 stycznia, ulica Klonowa, początek u rodziny Zadęckich, ulica Brzozowa i palowane zakończenie ul. Brzozowa 4c.
- We czwartek, 19 stycznia, ulica Malinowa – początek u państwa Nowak, ulica Źródlana i planowane zakończenie – rodzina państwa Radeckich.
- W piątek, 20 stycznia: ul. Zamkowa – początek u państwa Kazimierskich i w stronę ulicy Widokowej.
- W sobotę, 21 stycznia, dalsza część ulicy Widokowej i ulica Słoneczna, planowane zakończenie u państwa Serafin.
- Przypominamy, że rozpoczęcie wizyt duszpasterskich: godz. 15.00, a zakończenie: godz. 20.00. Jeśli ksiądz nie odwiedzi rodziny do godz. 20.00, to proszę już na niego nie czekać; natomiast w soboty wizyta duszpasterska: o godz. 10.00 i zakończenie o godz. 17.00.
- W tym roku odwiedziny duszpasterskie są według kolejności danych rejonów, dopiero po zakończeniu jednego rejonu, będzie rozpoczynać się wizyta następnego. Komu bardziej odpowiadałaby kolęda przed południem, może to zgłosić.
- W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Urszulę Ciszkiewicz-Zeman z Korzkwi. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie………
- ŻYCZĄC SOBIE DOBREGO TYGODNIA - PRZYJMIJMY BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO.
Poniedziałek - 16.01.2023
godz. 8.00: +EWA KORCZYK W ROCZNICĘ ŚMIERCI – OD GRAŻYNY I ZBYSZKA Z RODZINĄ
godz.18.00: + STANISŁAW I ANTONINA KWINTA, SYN +STANISŁAW
Wtorek - 17.01.2023
godz. 8.00: O UZDROWIENIE OLIWKI – OD RODZICÓW
godz.18.00: +JÓZEF PAWLIK – OD KATARZYNY I MARCINA KASPRZYK
Środa - 18.01.2023
godz. 8.00: INTENCJE NOWENNY
18.00: INTENCJE NOWENNY:
- W INTENCJI NASZEJ WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ - O ŁASKĘ JEZUSOWEJ WIARY, O POKÓJ NA UKRAINIE
- O POWRÓT DO ZDROWIA DLA NASZYCH BLISKICH: DLA JÓZEFA Z NAPRAWY, DLA MICHAŁA I HANNY
- + KS. JAN KLIMCZYK
- + JERZY TWOREK W 13 R. ŚM. I +WIKTORIA BOZACKA (9)
- + WALDEMAR OSTROWSKI (9)
- +WŁODZIMIERZ MACHNIK (9)– OD SYNA TOMKA I SYLWI
- +MARIA STALMACH (6) – OD RODZINY WRZEŚNIOWSKICH
- +ZYGMUNT JASIŃSKI (6) – OD ALBINA KOLARSKIEGO
- + MICHALINA CALIK (5) – OD SĄSIADÓW Z GIEBUŁTOWA
- +EWA CZARNIAWSKA (5) – OD MĘŻA Z RODZINĄ
- +HELENA GOŁAS (4) – OD NAJBLIŻSZEJ RODZINY
- + JÓZEF PAWLIK (3) – OD SYNA GRZEGORZA I ŻONY ALI
- + JERZY BLICHARSKI (3) – OD RODZINY KRZTOŃ Z OLKUSZA
- +URSZULA CISZKIEWICZ-ZEMAN (1) – OD MĘŻA JACKA Z RODZINĄ
- +GRAŻYNA PLENKOWSKA (1) – OD MĘŻA BOGDANA Z RODZINĄ
Czwartek - 19.01.2023
godz.8.00: + JÓZEF PAWLIK – OD LUCYNY KRZTOŃ Z RODZINĄ
godz.18.00: ZA ZMARŁYCH HOKEISTÓW Z DRUŻYNY OLD BOY,S CRACOVIA PANY
Piątek – 20.01.2023
godz. 8.00: W INTENCJI NASZEJ WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ
godz.18.00: + ANNA KUROWSKA – OD ELI Z RODZINĄ
Sobota – 21.01.2023
Godz. 8.00: +JAREK CALIK Z OKAZJI IMIENIN – OD ŻONY ULI
Godz. 18.00 + DANIELA ROSA I +MIECZYSŁAW MITKA – OD EWY I ROBERTA SKAWIŃSKICH Z SYNAMI: ZBYSZKIEM I MICHAŁEM
Niedziela - 22.01. 2023
godz. 8.00: +ANTONINA MITKA W 11 R. ŚM. +FRANCISZEK, MĄŻ, CÓRKA +ZOFIA I +JAN, SYN
godz. 9.30: +JANINA TOMCZYK I ZMARŁYCH Z RODZINY TOMCZYKÓW
godz.11.00: 1) ZA PARAFIAN; ŚP. KS. KANONIK STANISŁAW KOLARSKI, RODZICE: +ZOFIA I +JAN KOLARSCY; ŚP. GRAŻYNA LITEWKA W 1 R. ŚM. – OD MĘŻA I CÓREK Z RODZINAMI.
2) ŚP. WŁODZIMIERZ MACHNIK – OD SIOSTRZEŃCA MAĆKA Z RODZINĄ; ŚP. WŁADYSŁAW KRZYWDA W 2 R. ŚM.; ŚP. WALERIA W 13 R. ŚMIERCI
godz.12.30: + JÓZEFA TOMCZYK I JEJ SYN +MAREK
godz.16.00: +ALFREDA KROKOSZ, FARNCISZEK, MĄŻ; +BARBARA I +BARTŁOMIEJ KROKOSZ