0 NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 PAŹDZIERNIKA 2021 roku zbawienia
- Msze święte w niedziele: 00; 9.30; 11.00; 12.30 i 16.00. W tygodniu o godz. 17.00 i 18.00. W sobotę o godz.8.00, o godz. 18.00 z liturgii niedzielnej.
- W każdą niedzielę - modlitwa różańcowa w kościele o godz. 9.00.
- Dziś przypada wspomnienie św. Antoniego Marii Klareta, biskupa. I rozpoczynamy Tydzień Misyjny.
- We czwartek święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza
- W najbliższą niedzielę zakończenie październikowych nabożeństw różańcowych, które są codziennie w naszym kościele o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00. I serdecznie na nie zapraszamy - w poniedziałki dzieci z klasy: 0,1 i 2, we wtorki klasy: 3,4 i 5, we środy i piątki klasy: 8, we czwartki klasy: 6i7, a w soboty szkoły średnie i studentów.
- We środę Krąg Biblijny po Mszy św. o godz. 18.00.
- W sobotę spotkanie służby liturgicznej o godz. 10.00 w sali parafialnej.
- Polecamy prasę katolicką, dostępną w kruchcie kościoła.
- Sygnalizujemy, że 1 listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. będą w kościele o 8.00, 9.30 i o 11.00. Natomiast na cmentarzu będzie modlitewna procesja za naszych zmarłych o godz. 12.30 i uroczysta Eucharystia o godz. 13.00. Różaniec za zmarłych będzie na cmentarzu o godz. 19.00. Zaś w Dzień Zaduszny Msze św. będą o godz. 6.00; 7.00; 8.00 i o 17.00 i 18.00.
- Z serca dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.
- Życząc sobie dobrego tygodnia przyjmijmy Boże błogosławieństwo!
-
Poniedziałek 25.10.2021
godz. 17.00: +KAZIMIERZ CALIK - OD ELŻBIETY KOTULA
godz. 18.00: 1) + ZYGMUNT JANCZARSKI – OD PIOTRA I EWELINY Z DZIEĆMI
2) +MACIEJ ŁUDZIK W 1 R. ŚMIERCI – OD KOLEŻANEK I KOLEGÓW Z DWORKU „PRZYLESIE”
Wtorek 26.10. 2021
godz. 17.00: O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, ŚWIATŁO DUCHA ŚWIĘTEGO I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ I ANIOŁA STRÓŻA DLA KONSTANCJI
godz. 18.00: 1) +JÓZEFA, +FRANCISZEK, +STANISŁAW I ZMARLI Z ICH RODZIN
2) +TADEUSZ ŁUDZIK - OD KAZIMIERY RUDOWSKIEJ
Środa 27.10.2021
godz. 17.00
- W INTENCJI KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO- O ŁASKĘ JEZUSOWEJ WIARY, O USTANIE KORONA -WIRUSA
- W INTENCJI JULIANA O ROZEZNANIE DROGI ŻYCIA I OPIEKĘ MATKI NAJŚWIĘTSZEJ DLA CAŁEJ JEGO RODZINY ( 8)
- POWRÓT DO ZDROWIA DLA NASZYCH BLISKICH: KAZIMIERY
- +BOGUMIŁA I ZBIGNIEW MĄCZKOWIE (26) – OD IWONY Z MĘŻEM KRZYSZTOFEM
- +BARBARA CYZIO (9) – OD JACKA Z JANINĄ
- +ANDRZEJ GAJEWSKI (7) – OD KRYSTYNY BOROWEJ
- +WŁADYSŁAW CIEŚLIK ( 6) – OD WNUKA PRZEMKA Z RODZINĄ
- +KAZIMIERZ DULAK ( 6) – OD CÓRKI ZOSI Z RODZINĄ
- +MIECZYSŁAW PASEK ( 4) – OD CÓREK Z RODZINAMI
- +TADEUSZ ŁUDZIK ( 4) – OD BRATA Z ŻONĄ I RODZINĄ
- +ZDZISŁAW MARCHEWSKI ( 3) – OD DYREKCJI I GRONA PEDAGOGICZNEGO SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W NR 4 W KRAKOWIE
- +KS. WŁODZIMIERZ ŁAŚ – SALWATORIANIN (3)
- +STANISŁAW DERDAŚ ( 3)
- +FRANCISZEK I WIKTORIA MITKA (3)
- + EDWARD KOLARSKI ( 2) – OD SYNA LESZKA Z RODZINĄ
- +JANUSZ SZELĄG ( 2) - OD CÓRKI ILONY Z RODZINĄ
- +URSZULA NOWAK ( 1) – OD SYNOWEJ IZABELI
- WIESŁAWA I TADEUSZ IBEK
- JACEK PASIERBIŃSKI W 1 R. ŚMIERCI
godz. 18.00: INTENCJA JAK WYŻEJ W NOWENNIE
Czwartek 28.10.2021
godz. 17.00: +JAN, +STANISŁAWA, +PIOTR KOPIJKA; +JANINA +ZYGMUNT, +LUCYNA, JAN KRZTOŃ
godz. 18.00: 1) KAZIMIERZ CALIK - OD RODZINY TOKARZ I POLAŃSKICH
2) +TADEUSZ ŁUDZIK – IMIENINOWA OD SYNA ANDRZEJA
Piątek 29.10.2021
godz. 17.00: +WITOLD SPÓRNA W 3 R. SM. – IMIENINOWA OD TEŚCIOWEJ
godz. 18.00: 1) +ELŻBIETA KOĆMA I MARIAN KOĆMA - OD ANDRZEJA
2) +WACŁAW LITEWKA W 10 R. ŚM. ORAZ ZMARLI RODZICE I TEŚCIE
Sobota 30.10.2021
godz. 8.00: +ZYGMUNT JANCZARSKI – OD SIOSTRY DANUTY Z MĘŻEM
godz. 16.00- W INTENCJI JÓZEFA W 60-TE URODZINY: DZIĘKCZYNNA – BŁAGALNA – DAR OD ŻONY DZIEĆMI, Z ZIĘCIEM I WNUCZKĄ
godz. 18.00: 1) W INTENCJI MARCINA Z OKAZJI URODZIN – DZIĘKCZYNNA -BŁAGALNA
2) W INTENCJI DZIECI Z OKAZJI ROCZNICY ICH ŚLUBU – O BOŻE BŁ. I OPIEKĘ MATKI NAJŚWIĘTSZEJ I SW. JÓZEFA
3) O ŁASKĘ PRZEBACZENIA GRZECHÓW I WIECZNE ZBAWIENIE DLA: +ZOFII I JANUSZA ĆWIKLIŃSCY ORAZ +WŁADYSŁAWA I WŁADYSŁAWY I +STANISŁAWA TLAŁKOWIE
Niedziela – 31.10.2021
godz. 8.00: +TADEUSZ I STANISŁAWA PIELKA, +JANINA I TADEUSZ NOWAK
godz. 9.30: +ANTONINA I PAWEŁ KOLARSCY I ZMARLI Z RODZINY KRZACZYŃSKICH I KOLARSKICH
godz. 11.00: 1) ZA PARAFIAN
2)+JANINA I MICHAŁ FEDECZKO; +TADEUSZ LITWA W 29 R. ŚM., +ANDRZEJ LITWA, ŻONA HELENA I ZMARLI Z RODZINY LITWÓW
3) +KAZIMIERZ SOSNOWSKI I ZMARLI Z RODZINY BIŃCZYCKICH I SOSNOWSKICH
godz.12.30: 1) +PIOTR WILK – OD MARII KRZYWDA Z RODZINA
2) +BARBARA ZASADA – OD MAŁGORZATY Z MĘŻEM GRZEGORZEM I DZIEĆMI
godz. 16.00: 1) + MAREK SKWARA – OD PRACOWNIKÓW KARDIOLOGII INTERWENCYJNEJ SZPITALA ŚW. JANA PAWŁA II
2) +LUCYNA ŻURAWSKA Z DOMU MACHNIK – OD CÓRKI GRAŻYNY. +HELENA MACHNIK I +ANDRZEJ KAZANA – OD RODZINY REMBISIÓW