Ogłoszenia Duszpasterskie
08.11. 2020 roku zbawienia –
32 Niedziela Zwykła
Msze św. w niedziele o godz. 7.00; 8.00; 9.00; 10.00; 11.00, 12.00; 13.00, oraz 16.00 i 17.00. W tygodniu o godz. 17.00 i 18.00. Spowiedź - 15 min. przed każdą Mszą świętą.
Jutro święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; we wtorek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; we środę św. Marcina z Tours; we czwartek św. Jozafata, biskupa i męczennika, w piątek świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
We środę, 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości. Msze święte będą o godz. 8.00; 9.30; 11.00; 17.00 i 18.00. Eucharystia w intencji Polski, naszej umiłowanej Ojczyzny, będzie o godz. 11.00.
Dla Róż Różańcowych: Intencja Powszechna : Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze
pozostawał w służbie ludzkiego istnienia
- Z serca dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej. Taca inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 2.420 zł.
- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – zawsze coś znajdziemy dla siebie: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy.
- W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. + Jacka Pasierbińskiego z Grębynic. Dobry Jezu, a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie ...
- Życząc sobie dobrego tygodnia przyjmijmy Boże Błogosławieństwo!
-
Poniedziałek – 09.11.2020
godz. 17.00: +WŁADYSŁAWA I WŁADYSŁAW PAWLIK; +MIECZYSŁAW I ZOFIA GRZYB.
godz. 18.00: 1) +ZOFIA KULON – OD WNUKA ROBERTA
2) + JÓZEF PIEKARA – OD BRATA MARIANA Z RODZINĄ, OD KAROLINY Z RODZINĄ I BRATANICY Z RODZINĄ
Wtorek 10.11. 2020
godz.17.00: +PROFESOR BERNHARD HARING - REDEMPTORYSTA – W 108 ROCZNICĘ URODZIN I CHRZTU ŚWIĘTEGO ( 10.11.1912 ROKU ZBAWIENIA )
godz. 18.00: 1) + MACIEJ ŁUDZIK- OD KOLEGÓW PIŁKARZY Z ORLIKA ZE SKAŁY
2) + JÓZEF PIEKARA OD BYŁEGO SOŁTYSA I RADY SOLECKIEJ Z OWCZAR
Środa 11.11.2020
godz. 8.00: +JAN NOWACKI – OD ŻONY DOROTY I SYNÓW Z RODZINAMI
godz. 9.30: 1) + W INTENCJI ARTURA W DNIU URODZIN
2) +JAN PIEKARA – OD WNUCZKI KAROLINY Z MĘŻEM I SYNEM
godz. 11.00: 1) W INTENCJI NASZEJ UMIŁOWANEJ OJCZYZNY – O DARY DUCHA ŚWIĘTEGO DLA NAS, POLAKÓW, W KRAJU I ZA GRANICĄ
2) O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I OPIEKĘ NMP ORAZ WSTAWIENNICTWO ŚW. JANA CHRZCICIELA I ŚWIĘTEGO JÓZEFA DLA CAŁEJ RODZINY
3) + KAZIMIERZ SOSNOWSKI I ZMARŁYCH Z RODZINY SOSNOWSKICH I BIŃCZYCKICH
godz. 17.00: MSZA - NOWENNA: W INTENCJI POLSKI, NASZEJ UMIŁOWANEJ OJCZYZNY
- O ŁASKĘ UZDROWIENIA DUCHOWEGO I MORALNEGO W RELACJACH RODZICIELSKICH, MAŁŻEŃSKICH I POWINOWACTWA (7)
- W INTENCJI KAZIMIERY – O DAR ZDROWIA I OPIEKĘ MATKI NAJŚWIĘTSZEJ
- +JAN NOWACKI (9) – OD MITKÓW Z BRZOZÓWKI
- +JÓZEF PIEKARA (6) – OD OSP Z GRĘBYNIC
- +EWA KOŁACZEK Z DOMU KOLARSKA (6) – OD RODZINY FIRLEJÓW
- +EWA ZĘBALA ( 6) – OD KUZYNKI ELI
- +JERZY BOSAK ( 4) – OD WNUKÓW
- +ANIELA – DANUTA DULIŃSKA ( 4) – OD BRATA JANUSZA Z ŻONĄ ZOFIĄ
- +WŁODZIMIERZ POLAKIEWICZ (4) – OD RODZINY MAZUREK Z PRĄDNIKA K.
- + STANISŁAW BUBAK ( 3) – OD ANDRZEJA, SYNA
- + MACIEJ ŁUDZIK ( 3) – OD SZWAGRA Z RODZINĄ
- +ANNA OSIKA ( 3) – OD MĘŻA ARTURA Z DZIEĆMI
- + JACEK PASIERBIŃSKI – OD KUZYNKI MAŁGORZATY Z RODZINĄ
godz. 18.00: MSZA W INTENCJI NOWENNY - JAK WYŻEJ
Czwartek 12.11.2020
Godz. 17.00: +WITOLD KRZYWDA – OD ŻONY Z DZIEĆMI
Godz. 18.00: 1) +HELENA MAKUCH W 2 ROCZNICĘ ŚMIERCI
2) + JÓZEF PIEKARA – OD ZOFII Z DZIEĆMI
Piątek 13.11.2020
Godz. 17.00: 1) W INTENCJI ANNY Z OKAZJI URODZIN – DZIĘKCZYNNA – BŁAGALNA
2) + ANNA OSIKA – OD RODZINY KIEŁTYKA Z KRÓLÓWKI
Godz. 18.00: 1) W INTENCJI STANISŁAWA IBEK Z OKAZJI IMIENIN
2) +ZBIGNIEW I MARIA SOKOŁOWSCY
Sobota 14.11.2020
godz. 17.00: 1) + ANNA OSIKA – OD CHRZEŚNICY KASI
2) +MACIEJ ŁUDZIK – OD GRZEŚKA I SYLWII
godz. 18.00: +STANISŁAWA DULIŃSKA
Niedziela – 15.11.2020
godz. 7.00: ZA PARAFIAN
godz. 8.00: + JAN PIEKARA I ŻONA KRYSTYNA - OD WNUCZKI MAŁGORZATY Z MĘŻEM I CÓRKĄ, ORAZ +JÓZEF PIEKARA, ICH SYN – OD RODZINY ŻAKÓW
godz. 9.00: + ZA ZMARŁYCH MIESZKAŃCÓW Z JANUSZOWIC
godz. 10.00: W INTENCJI MAŁGOSI I MAĆKA – O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, OPIEKĘ NMP, I ZDROWIE
godz. 11.00: +KRZYSZTOF BIESAGA W 4 R. ŚM. I +JANINA OLIPRA W 25 R. ŚMIERCI
godz.12.00: + STANISŁAW BUBAK - OD EWY I ADAMA PRZYBKÓW
godz. 13.00 +ANNA MURDZEK W 23 R. ŚM. +ZOFIA I STANISŁAW MURDZEK +JULIA I JÓZEF SAMBUR.
godz. 16.00: +JÓZEF I STANISŁAW MAKUCH
godz. 17.00: +BARBARA DOBIJA W 14 R. ŚM. I MĄŻ SZCZEPAN