OGŁOSZENIA
Druga Niedziela Wielkiego Postu - 05.03.2023 ROKU ZBAWIENIA
- Msze święte w niedziele: 8.00; 9.30;11.00;12.30;16.00. W tygodniu o godz. 8.00 i 18.00 ( z wyjątkiem środy - Msza święta poranna o godz. 7.00) . W sobotę Eucharystia z liturgii dnia: godz. 8.00, i z liturgii niedzielnej: godz. 18.00. Niedzielna modlitwa poszczególnych Kół Żywego Różańca: w kościele, o godz. 9.00.
- Przypominamy o tym, że w środę Msza święta poranna jest o godz.7.00.
- Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 7.30 rano i po Mszy św. o 18.00. Szczególnie zapraszamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie dzieci pierwszokomunijne i kandydatów do bierzmowania
- Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele, po Mszy św. o godz. 16.00.
- We środę Krąg Biblijny, po Mszy świętej o godz. 18.00, serdecznie zapraszamy!
- Kandydaci do sakramentu Ducha Świętego - bierzmowania, przychodzą na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18.30.
- W sobotę spotkanie służby liturgicznej o godz. 10.00, w sali parafialnej.
- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, jest dostępna w przedsionku kościoła.
- W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Lucynę Fundament, z Brzozówki.
Jutro, pogrzeb śp. Janiny Mitka, z Korzkwi, o godz. 12.00, a pogrzeb śp. Kazimiery Krztoń, z Przybysławic, we czwartek o godz. 15.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie............
- ŻYCZĄC SOBIE DOBREGO TYGODNIA - PRZYJMIJMY BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO.
INTENCJE MSZALNE
Poniedziałek - 06.03.2023
godz. 8.00: + W INTENCJI LIDKI I JERZEGO Z OKAZJI 11-TYCH URODZIN
godz.18.00: + ANNA CALIK W 4 R. ŚM.
Wtorek - 07.03.2023
godz. 8.00: + ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE
godz.18.00: + ZOFIA OSTAFIN - OD ANIELI WALCZAK
Środa - 08.03.2023
godz. 7.00: INTENCJE NOWENNY
18.00: INTENCJE NOWENNY:
- W INTENCJI NASZEJ WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ - O ŁASKĘ JEZUSOWEJ WIARY, O DOBRE PRZEŻYWANIE WIELKIEGO POSTU W DUCHU POKUTY, O POKÓJ NA UKRAINIE
- O POWRÓT DO ZDROWIA DLA NASZYCH BLISKICH: DLA JÓZEFA Z NAPRAWY, DLA MICHAŁA I HANNY
- + KS. JAN KLIMCZYK
- +URSZULA ZEMAN (8) – OD ANNY I BOGUSŁAWA KIEŁTYKA
- +GRAŻYNA PLENKOWSKA (8) – OD MĘŻA BOGDANA Z RODZINĄ
- + ZOFIA OSTAFIN (6) – OD WACŁĄWA OSTAFIN
- +BERNADETTA KACZMARCZYK I ZMARŁYCH Z RODZIN KOLARSKICH ( 4)
- +ZOFIA KRZYWDA (2) - OD RODZINY TERESY I JÓZEFA KWIECIEŃ
- +ANNA, STANISŁAW, +ZOFIA, +JAN KRAWIEC I ZMARLI Z RODZINY(2)
- +ANDRZEJ+ANTONINA+STANISŁAWA+PIOTRUŚ KOLARSCY+AGNIESZKA DEPTA (2)
- +WACŁAW, +IRENA DERDAŚ; +MAREK I +DANUTA DERDAŚ ( 2)
- +SALOMEA SOLASA W 18 R. ŚM., I MĄŻ, JAN
Czwartek - 09.03.2023
godz.8.00: Z INTENCJI SIOSTRY JANINY
godz.18.00: ZA ŚP. ADAMA SOCHĘ I JEGO SYNA, WOJTKA, Z OKAZJI ROCZNICY ŚMIERCI
Piątek – 10.03.2023
godz. 8.00: W INTENCJI NASZEJ WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ
godz.18.00: +WOKTORIA SADZIK, MĄŻ WOJCIECH; +HELENA WARCHOŁ I MĄŻ, WŁADYSŁAW
Sobota – 11.03.2023
Godz. 8.00: + KRYSTYNA +JAN I +JÓZEF PIEKARA
Godz. 18.00: 1) +DANIELA ROSA +KAZIMIERA I HENRYK DEPTOWIE - OD EWY I ROBERTA SKAWIŃSKICH, Z SYNAMI
2) +BISKUP MIŁOSŁAW KOŁODZIEJCZYK I RODZICE: STEFANIA I ANNA
Niedziela - 12.03. 2023
godz. 8.00: + ANDRZEJ DERDAŚ I RODZICE: +FRANCISZKA I LUDWIK; +PELAGIA I +ROMAN NOGIEĆ
godz. 9.30: + MARIAN WARDĘGA I JEGO RODZICE|: +MARIA I +ZYGMUNT
godz.11.00: 1) ZA PARAFIAN; ŚP. ANDZREJ INDYKA W 12 R. ŚM.; ŚP. ZOFIA+WOJCIECH+WINCENTY CZYŻ, +HONORATA I +EDWARD OLEŚIŃSCY
2) +ŚP. MARIA MACHNIK W 6 R. ŚM. I +WŁĄDUYSŁAW, MĄŻ. ŚP.LUCYNA I EDMUND ŻUROWSCY - OD CÓRKI GRAŻYNY Z RODZINĄ
godz.12.30: ŚP. KAZIMIERZ CALIK - IMIENINOWA - OD PRZEMUSIA, WNUCZKĄ Z RODZINĄ, ORAZ W INTENCJI BARTOSZA CALIK, Z OKAZJI 30-TYCH URODZIN - DZIĘKCZYNNA-BŁAGALNA - OD MAMY Z RODZINĄ
godz.16.00: + HELENA I JAN GOŁAS