INTENCJE MSZALNE
Wtorek - 11.04.2023
godz. 8.00: + KAZIMIERA KRZTOŃ - OD PELAGII DEPTA
godz. 18.00: + STEFAN SUDEREK - OD CÓRKI DANIELI Z MĘŻEM JÓZEFEM
Środa - 12.04.2023
godz. 7.00: INTENCJE NOWENNY:
18.00: INTENCJE NOWENNY:
- W INTENCJI NASZEJ WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ - O ŁASKĘ JEZUSOWEJ WIARY, O POKÓJ NA UKRAINIE
- O POWRÓT DO ZDROWIA DLA NASZYCH BLISKICH: DLA JÓZEFA Z NAPRAWY, DLA MICHAŁA I HANNY, KAZIMIERY I STANISŁAWA
- + KS. JAN KLIMCZYK
- +BERNADETTA KACZMARCZYK I ZMARŁYCH Z RODZIN KOLARSKICH ( 8)
- +ZOFIA KRZYWDA (7) - OD RODZINY INDYKÓW
- +ANNA, STANISŁAW, +ZOFIA, +JAN KRAWIEC I ZMARLI Z RODZINY(7)
- +ANDRZEJ +ANTONINA +STANISŁAWA +PIOTRUŚ KOLARSKA +AGNIESZKA DEPTA (7)
- +WACŁAW, +IRENA DERDAŚ; +MAREK I +DANUTA DERDAŚ ( 7)
- +LUCYNA FUNDAMENT (5) - OD JACKA MICHALEWSKIEGO
- +JANINA MITKA (5) - OD AGNIESZKI ŻWIRECKIEJ Z RODZINĄ
- +KAZIMIERA KRZTOŃ (5) - OD ALEKSANDRA I HALINY KOLARSKICH
- + WŁADYSŁAWA CZUŁA (5) - OD SYNÓW I SIOSTRY
- +STANISŁAW KLIŚ ( 1) - OD ŻONY JADWIGI
- + IRENA KOWALCZYK ( 1) - OD MĘŻA JÓZEFA
- + JANUSZ SZELĄG I RODZICE: +EUGENIA I +LUDWIK ( 1)
- +OTYLIA I +KAZIMIERZ KNAPIK (1)
- +ZOFIA I +JÓZEF OSTAFIN - OD DZIECI: AGNIESZKI, PIOTRA, GRZEGORZA I JÓZEFA
- + ALEKSANDER ZIĘBA W 24 R. ŚM., RODZICÓW I TEŚCIÓW
- +EUGENIUSZ CIEŚLIK W 4 R. ŚM.
Czwartek - 13.04.2023
godz. 8.00: +LUCYNA FUNDAMENT - OD RODZINY KOWALCZYKÓW
godz. 18.00: + CZESŁAW MAJ I JÓZEF SKWARA W R. ŚM. - OD EWY MAJ
Piątek - 14.04.2023
godz. 8.00: +LUCYNA FUNDAMENT - OD SĄSIADÓW MARII I WIESŁAWA FRYTEK
godz. 18.00: + JERZY ŁUDZIK I RODZICÓW: +BARBARA I +EDWARD - OD RODZINY
Sobota - 15.04.2023
godz. 8.00: +HELENA I WŁADYSŁAW TOMCZYK W 12 R. ŚM. - OD CÓRKI KRYSTYNY
godz. 18.00: 1) W INTENCJI AGNIESZKI I RADKA W 10 ROCZNICĘ ŚLUBU ORAZ W INTENCJI ICH DZIECI: JULKI I DAWIDA - DZIĘKCZYNNA BŁAGALNA
2) W INTENCJI DANUTY I TADEUSZA W 45-TĄ ROCZNICĘ ŚLUBU - DZIĘKCZYNNA - BŁAGALNA - OD DZIECI I WNUKÓW
Niedziela - 16.04. 2023
godz. 8.00: W INTENCJI BERNADETTY I MARKA ROSY W ROCZNICĘ ŚLUBU - DZIĘKCZYNNA -BŁAGALNA
godz. 9.30: + JACEK ROSA W 2 ROCZNICĘ ŚMIERCI - OD MARII DERDAŚ
godz. 11.00: 1) ZA PARAFIAN; +EMILIA PAWLINA W 1 R. ŚM; KAZIMIERA DERDAŚ, +MAŁGORZATA SZUMNA, +WOJCIECH WIERZBICKI, +ANIELA, ŻONA
2) ŚP. +ANIELA I +STANISŁAW KARPAŁA; ŚP. ZENON KRZYWDA W 3 R. ŚM.- OD CÓRKI EWY Z RODZINĄ; +PIOTR +HALINA, +ANNA CALIK - OD WANDY CALIK; ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE
godz. 12.30: +MAGDALENA I +ARTUR W 19 R. ŚM.
godz.16.00: +JANUSZ CIAPUTA W 7 R. ŚMIERCI